Hakkımızda

Farkımız Ne?

Dürüstlük,mükemmeliyetçilik, ekip ruhu,yenilikçilik,istikrar ve girisimcilik en önemli degerlerimizdir. Yaptıgımız islerde is ortaklarımız ve partnerlerimize karsı seffaflık ilkesini benimsedik.Her geçen gün kazandıgımız deneyim,bilgi ve birikime ekledigimiz mühendislik disiplini kuralları ile gelecegi insaa ederek emin adımlar ile ilerliyoruz.

        WOW Yapı profesyonel yönetimi ile kaliteden asla ödün vermeyen,taahhütlerini eksiksiz ve zamanında basarı ile tamamlayan güvenilir yapısı ile inşaat sektöründe yüksek kalite ve verimlilikte is yapan bir firma olarak organize olmustur.

        Firmamız gelisen inşaat sektörünü yakından takip ederek “Yapınızın Baslangıç Noktası” sloganı ile kaba ve ince islerin yanında yalıtım ve zemin sistemleri kalemlerinide bünyesine ekleyerek müsterilerine temelden çatıya inşaata dair her kalemde hizmet vermeyi amaçlamıstır.

        WOW Mühendislik İnşaat Taahhüt Yalıtım ve Zemin Sistemleri, deneyimli ekibi genç ve dinamik kadrosu ile her daim müsteri memnuniyeti bilinci ile dogruluk,dürüstlük ve yüksek verimlilik ilkelerinin ısıgında, medeniyet mühendisligini kendine görev edinmistir.

Vizyon

Ürettigimiz ve üretecegimiz her eserle topluma kalıcı degerler katmaktır.

Misyon

Toplum için yapacak çok seyimiz var. Bu bilinç ile kazandıgımız itibar,deneyim,bilgi ve birikim idealimize yönelisimizin en büyük destekcisidir.